Kdo je v tom s námi

Centrum se bude věnovat také osvětové činnosti zaměřené na předcházení vzniku odpadu a jeho opětovné využití. Na toto téma zde budou pořádány přednášky, workshopy nebo swapy (výměnné obchody).

Advent událost
 
V našem reuse centru si opět budete moci vyrobit adventní věnec na talíři se svíčkami v hrníčkách. A budeme si zase vyměňovat vánoční dekorace. Obě tyhle předvánoční akce měly vloni velký úspěch. A letos k tomu přihodíme trumf - slavnostně otevřeme naši nově zřízenou šicí dílnu a v ní si hned první den provozu budete moci ušít mikulášskou punčochu nebo netradiční obal na vánoční dárek.
Tak přijďte - Vánoce se blíží!

 

událost

Podzimní večery jsou dlouhé, ale plamínek svíčky je vždycky příjemně prozáří. A když je svíčka zasazena v originálním, vlastnoručně vyrobeném svícnu, atmosféra je ještě lepší.
Přijďte si jeden takový svícen vyrobit - materiálu ke tvoření máme v reuse centru spoustu. Tentokrát využijeme staré porcelánové, keramické či skleněné nádobí k vytvoření originálního svícnu. A při čekání, než zaschne lepidlo, si mohou zájemci odlít svíčku do hrníčku.

 

Provozovna

REUSE centrum Ostrava

Slovenská 1083/1
702 00 Ostrava – Přívoz

Spojení

Telefon: +420 607 245 398

Web: www.reuse.ozoostrava.cz
Email: reuse@ozoostrava.cz

Provozní doba

Po:   Zavřeno
Út - Pá:   9:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00
Sobota:   9:00 - 12:00
Neděle:   Zavřeno